Moja historia

Jestem mamą trójki dzieci. Lubię dbać o siebie i być aktywna. Wiem, jak ważny na co dzień jest komfort oraz czas. Nawet przy jednym dziecku młoda mama czasami zapomina o sobie – “matka polka” zawsze dziecko stawia na pierwszym miejscu. Prawda? Jednak nie musi tak być. Młoda mama też ma prawo dobrze wyglądać, a przy tym nie spędzać mnóstwa godzin oglądając kolorowe katalogi, a później tracąc czas poszukując tej jednej idealnej dla siebie rzeczy w sklepie stacjonarnym.

Gdy urodziłam trzecie dziecko w mojej głowie powstał koncept na koszulę idealną oraz sukienkę doskonałą – nie tylko do karmienia, ale również do noszenia po zakończonej laktacji. Koszula i sukienka, która będzie uniwersalna, wykorzystana w każdy możliwy sposób! Lubię ubrania praktyczne, które szybko można założyć na siebie i lecieć dalej! Lubię czuć się pięknie, podkreślać kobiece atrybuty, a przy tym cały czas być sobą. W taki sposób powstała marka Moia Love – z potrzeby serca oraz posiadania ładnych, wygodnych i praktycznych ubrań, które chętnie założy każda mama w czasie laktacji, ale nie tylko. Odzież w moim sklepie jest wykonana w najwyższym standardzie i w świetnej jakości, a jednocześnie cenowo przystępna dla każdego. Odzież szyta jest w polskiej szwalni przez doświadczonych specjalistów zajmujących się produkcją odzieży damskiej.

Każda rzecz, która jest dostępna w sprzedaży w sklepie Moia Love jest osobiście testowana przeze mnie, nie jeden dzień, ale kilkadziesiąt razy, na co dzień, przy dzieciach, w domu i poza domem.

Polecam Wam coś, co świetnie sprawdziło się w moim życiu! I jestem przekonana, że w Twoim również się sprawdzi!

Maria Wolna-Pasek
Mama trójki dzieci